Registracija ir informacija: +370 37 730 525

background

Straipsniai

DMG Icon – pradinio ėduonies gydymas ir fluorozės dėmelių šalinimas be gręžimo.

2021-03-21

Procedūra neskausminga, nes nereikia gręžti dantų, todėl išsaugomi dantų audiniai.

Dantų pastos LEBON

2021-01-14

Ekologiškos ir natūralios dantų pastos LEBON, kurias rekomenduoja mūsų burnos higienistė Giedrė Morkūnaitė.

Plazmoterapija

2017-01-08

Pamirškite apie chirurginę intervenciją, sintetines medžiagas ir neprognozuojamus rezultus! 

Šiandien dėl pažangos regeneracinėje medicinoje yra  įmanoma išsaugoti ir atkurti jaunystę bei sveikatą, naudojant  tik savo žmogiškuosius išteklius – kraują.

 

Dantų balinimas su Philips ZOOM

2016-06-16

Graži ir sveika šypsena atlieka svarbų vaidmenį kiekvienoje mūsų gyvenimo srityje. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad besišypsant organizmas išskiria endorfinus, kitaip vadinamus “laimės hormonais”, todėl atrodome jaunesni ir patrauklesni. Be to, sumažėja kraujo spaudimas ir stiprėja imunitetas. 

Dantų profilaktikos ateitis - SOLO

2016-05-18

Kokią paslaptį žino Vakarų Europos odontologai, suteikiantys 10 metų garantiją? Ką daryti, kad ir jūsų dantys būtų sveiki 10 metų? Sprendimas - šveicarų ir vokiečių odontologų išvystyta pažangiausia pasaulyje profilaktikos programa SOLO.           

Kaip prižiūrėti dantų implantus

2015-10-22

Dantų implantai - tai didelė investicija į gražią šypsena, kuriai taikant tinkamą priežiūrą gali trukti visą gyvenimą. Implantų privalumai - suteikia komfortišką jausmą burnoje lyginant su protezais, palengvina kramtymo, kalbos funkciją ir suteikia žmogui gallimybę pasitikėti savimi bei džiaugtis gražia šypsena.

           

Protinių dantų rovimas – kada tai daryti būtina?

2015-09-16

Protiniai dantys, odontologų vadinami aštuntaisiais dantimis, pradedantys dygti tik vėlyvoje paauglystėje, dažnai sukelia itin nemalonių pojūčių. 

Gydymas kraujo plazma naudojant naujausios kartos PRGF aparatą

2015-06-08

Remiantis 700 000 visame pasaulyje ištirtų žmonių atsiliepimais, yra žinoma, jog ši procedūra 100 nesukelia alergijos, nėra pastebėtas kitoks šalutinis poveikis. Odontologas sako, kad gydymas kraujo plazma gali būti taikomas praktiškai kiekvienam pacientui, jei tik yra poreikis.