Registracija ir informacija: +370 37 730 525

background

Plazmoterapija

2017-01-08 19:57:53

Pamirškite apie chirurginę intervenciją, sintetines medžiagas ir neprognozuojamus rezultus! 

Šiandien dėl pažangos regeneracinėje medicinoje yra  įmanoma išsaugoti ir atkurti jaunystę bei sveikatą, naudojant  tik savo žmogiškuosius išteklius – kraują.

Nuo 1995 ENDORET® (PRGF®) – pirmoji autologinio koncentrato su augimo faktoriais išgavimo technologija, pripažinta visame pasaulyje ir patentuota Biotechnologijos Instituto BTI (Ispanija).

Technologijos veikimo principas

Kraujas sudarytas iš kraujo plazmos ir kraujo kūnelių  - leukocitų, eritrocitų ir kraujo plokštelių – trombocitų. Endoret (PRGF) technologija turi unikalią savybę pernešti trombocitus į audinius ir laiku išlaisvinti augimo faktorius, kurie skatina fibroblastų dalijimąsi. Fibroblastai dermoje gamina baltymų skaidulas, kolageną bei elastiną, kas daro stiprų poveikį  atjauninimo procesams, audinių regeneracijai, žaizdų gijimui. 

Kaip atliekama veido estetikos procedūra?

Į megintuvėlius paimama nedidelis kiekis kraujo. Jis centrifiguojamas . Ypatingas centrifūgavimo ir frakcionavimo principas leidžia atskirti dvi plazmos frakcijas:

II plazmos frakcija injekuojama į dermą. Šioje plazmos dalyje trombocitų yra 2,5 kartų daugiau nei įprastai žmogaus kraujyje. Tai optimali, mokslo įrodyta koncentracija , kuri ir daro teigiamą poveikį  atjauninimo procesams, žaizdų gijimui, audinių regeneracijai. 

I plazmos frakcijoje yra daugiau fibrino. Veido estetikos procedūrose ji naudojama kaip užbaigiamoji kaukė, kuri nuramina odą, skatina greitesnį  gijimą. 

Endoret PRGF plazmos sudėtyje nėra leukocitų, kas sąlygoja mažesnį skausmą procedūros metu, mažina tinimo galimybę, uždegimą.   

Kiek trunka procedūra?

Kraujo plazmos paruošimo ir jos injekavinmo į odą procedūra trunka apie 1 val

ENDORET technologijos efektas:

 • Mažiau raukšlių, nėra veido mimikos pakitimų;
 • Ženklus uždegimo mažinimas;
 • Randų, strijų mažinimas arba visiška regeneracija;
 • Odos atkūrimas po deginimosi saulėje – soliarinės elastozės mažinimas;
 • Ratilų po akimis mažinimas;
 • Drėgnesnė, skaistesnė oda.

Procedūros efektas yra laipsniškai stiprėjantis  ir ilgalaikis.

Kada rekomenduojama atlikti procedūrą?                                             

 • nuo 35 metų – siekiant sulėtinti senėjimo procesus 
 • nuo 45 metų – siekiant regeneruoti ir koreaguoti jau esančius senėjimo požymius.

Kokiose kūno zonose taikoma Endoret PRGF?

 • Procedūras galima atlikti bet kurioje kūno vietoje.
 • ENDORET technologija leidžia išgauti pakankamą kiekį praturtintos augimo faktoriais plazmos, todėl  patogu naudoti kompleksines injekcijas – veidas – kaklas – dekoltė – rankos.

Kiek reikia procedūrų?

 • Rekomenduojama atlikti tris procedūras per pirmuosius tris mėnesius.
 • Vėliau gydymas taikomas individualiai -  įprastai nuo vieno iki trijų kartų per metus, priklausomai nuo amžiaus ir odos tipo. Specialistas, stebintis pacientą po procedūrų kurso, nustatys tinkamiausią tolimesnio unikalaus gydymo schemą.

Kitos taikymo sritys:

Ši technologija yra labai efektyvi gydant plaukų ligas. ENDORET injekcijos gerina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metabolizmą, padeda plaukų folikulams aktyviai maitintis. Tai  stimuliuoja plaukų augimą, gerina jų struktūrą, apsaugo nuo plaukų slinkimo, retėjimo, plikimo. 

Dermatologijoje  technologija sėkmingai taikoma gydant aknę, psoriazę, egzemą, atopinį dermatitą, androgeninę alopeciją. Taip pat ji  suteikia įspūdingus rezultatus gydant lėtines odos opas bei kitokio pobūdžio žaizdas tokias kaip nudegimai ar chirurginės  žaizdos.

ENDORET® - LIFTINGO technologijos privalumai:

Patikimumas. Patentuota technologija jau daugiau nei 20 metų populiari pažangiausiose pasaulio šalyse ir yra patvirtinta visais žinomais tarptautiniais kokybės sertifikatais. TAI LABIAUSIAI MOKSLINIAIS STRAIPSNIAIS PAGRĮSTA SISTEMA, TURINTI DIDŽIAUSIĄ TARPTAUTINĖS MOKSLO BENDRUOMENĖS PRIPAŽINIMĄ.

Garantija. Gydytojai, įvaldę šią technologiją, yra parengti geriausių BTI Biotechnologijų Instituto specialistų bei mokslininkų ir turi atitinkamą akreditaciją.

Saugumas. Naudojamas paties paciento kraujas, todėl nepasireiškia jokios žinomos šalutinės ar atmetimo reakcijos. Gydant daugiau nei pusę milijono pacientų ENDORET® PRGF technologija, nesulaukta nei vieno neigiamo rezultato. 

Rezultatai. ... nevers ilgai laukti! ENDORET® PRGF  mikroinjekcijų efektas yra progresuojantis ir pastebimas po 24 valandų po pirmos procedūros. Po kiekvienos naujos procedūros JŪSŲ oda taps dar drėgnesnė bei  geresnės būklės.

Jūsų amžius – mūsų paslaptis