Registracija ir informacija: +370 37 730 525

background

Dėl išankstinės registracijos skambinkite telefonu

+370 37 730 525


ARBA SUSISIEKITE SU MUMIS:
Dantų plombavimas


Plombavimo metu atstatomi kietieji danties audiniai, grąžinant jiems prarastą estetiką  ir atkuriant funkciją. Klinikoje plombuojama naujausios kartos  šviesoje kietėjančiais kompozitais ir stiklo jonomeriniais cementais. Naujovė - ypač estetiškos Edelweiss ir Componeer kompozito laminatės, kurios pastebimai patobulins Jūsų šypseną tik vieno apsilankymo metu. Visoms plomboms suteikiama garantija.

Estetinis plombavimas

Tai greitas, saugus ir efektyvus būdas koreguoti dantų formą ir spalvą, nepažeidžiant sveiko danties. Užtenka vos vieno vizito uždaryti nepageidaujamus tarpus tarp dantų, atstatyti nuskilusius, nudilusius, pakeitusius spalvą (kai balinimas negelbsti), dėmėtus, susigrūdusius dantis. Naudojami kompozitai ir laminatės atitinka žmogaus dantų fizines savybes, todėl plombuoti dantys bet kokioje šviesoje atrodys natūraliai.

Ėduonies gydymas

Ėduonis (kitaip - kariesas) - tai danties audinių suirimas, veikiant burnos bakterijų išskiriamai rūgščiai. Ji perdirbama iš maisto likučių ir cukraus. Susidarius nepalankioms sąlygoms (esant prastai burnos higienai, netinkamai mitybai, turint paveldimą polinkį į kariesą), dantyje atsiranda skylė. Negydoma ji didėja, kol galiausiai pasiekia pulpos ertmę ("nervą") ir sukelia skausmą. Todėl būtina reguliariai kas pusmetį pasitikrinti dantis (patikra klinikos klientams nemokama!), nelaukti, kol suskaus, kad užbėgtumėte už akių uždegimui, ilgam gydymui ir būtų išsaugotas "gyvas" dantis.  Klinikoje naudojama intraoralinė kamera leidžia gydytojui ir pacientui išvysti plika akimi nematomus ėduonies pažeistus paviršius kompiuterio ekrane stambiu planu. Laiku apsilankius kariesas sėkmingai ir be skausmo šalinamas išgręžiant suirusį audinį, esant gilioms ertmėms dedamas pulpą apsaugantis pamušalas ir tada atstatoma estiškomis plombomis. Po šaknies kanalų gydymo plombuojami dantys neretai  sutvirtinami stiklo pluošto kaiščiais. 

Erozijos

Vis daugiau pacientų skundžiasi jautriomis,  prie dantenų krašto atsiradusiomis rusvomis dėmėmis ir ertmėmis, kurios atsiranda maiste ir gėrimuose esančioms rūgštims paveikus dantų emalį (išorinį danties sluoksnį). Erozijos yra negrįžtamos, ir negydomos ardo gilesnius danties audinius. Jų atsiradimui įtakos turi gyvenimo būdas, mitybos sutrikimai, skrandžio ligos ir kt. Paprastai pažeidimai nesunkiai atstatomi šviesoje kietėjančiais kompozitais.

Sąkandžio kėlimas

Nesant būtinybės protezuoti, nusidėvėję dantys sėkmingai atstatomas plombomis.

Vaikų dantys

Kantrūs gydytojai be skausmo užblombuos Jūsų mažylių dantų skylutes, naudodami tvirtus japoniškus cementus, kurie leidžia dirbti maksimaliai greitai ir puikiai sukimba su dantuku.  Išdygusių sveikų pirmųjų nuolatinių krūminių dantų vageles profilaktiškai dengiame silantais, taip užtikrinama ilgalaikė apsauga nuo ėduonies.

Sprendimas: www.rinkodara.lt