Registracija ir informacija: +370 37 730 525

background

Klientų atsiliepimai

Gyvenu šalia klinikos ir čia lankausi jau 15 metų. Mane gydantis A. Morkūnas pasižymi savo atliekamo darbo profesionalumu, bei maloniu bendravimu. Tai mane pavergia. Dantų implantavimas jo rankų pagalba nebeatrodo tokia baisi ir nemaloni procedūra. 

Birutė Sireikienė

Klinikoje labai vertinu gydytojų odontologų rūpestį klientu ir profesionalumą. Prieš 2 mėnesius man buvo atliktas chirurginis gydymas, kuris viršijo mano lūkesčius. Esu labai patenkinta.

Deira Šimkutė

Pirmą kartą į kliniką atėjau prieš 20 metų ir nuo to karto niekur kitur nesilankau. Pasitikiu mane gydančiu odontologu ir sėsdama į kėdę nejaučiu jokios baimės. Neseniai man buvo sėkmingai įsriegtas dantų implantas ir pricementuotas vainikėlis.

Valė Sederavičienė

Visus čia dirbančius specialistus drąsiai rekomenduoju savo draugams ir pažįstamiems. Man pačiam buvo atliekami grandioziniai dantų taisymo darbai: valomi kanalai, statomi dantys ir visos procedūros buvo atliktos laiku ir už gerus įkainius. Mano tėvukui sudėti  protezai, kurių nei nereikia klijuoti.

Artūras Habdankas

Mane gydanti V. Dambrauskienė dar niekada manęs nenuvylė. Labai vertinu mūsų malonų  tarpusavio bendravimą, kurio metu sutariame dėl patogaus vizito laiko, esu informuojama apie dantų būklę, gaunu naudingus patarimus. Dantis čia tvarkosi ir mano dukra, žentas, jų vaikučiai.

Nijolė Steponavičienė

Šią kliniką man rekomendavo taip seniai, kad nei nepamenu kas, bet dabar jam pasakyčiau didelį ačiū. Esu lojalus klientas jau nuo 1995m. Man turėtų priklausyti auksinė narystės kortelė (juokiasi). Labai vertinu, kad atsižvelgiama į kliento laiko galimybes. Čia dirba kvalifikuoti specialistai, su kuriais užmezgama bendrystė. Visuomet išsakomi galimi gydymo variantai. 

Justinas Rimas