Registracija ir informacija: +370 37 730 525

background

Dėl išankstinės registracijos skambinkite telefonu

+370 37 730 525


ARBA SUSISIEKITE SU MUMIS:
SOLO metodika


Įprastu dantų šepetėliu šių vietų išvalyti neįmanoma. Jis kartu su dantų pasta suteikia nuostabiai gaivų kvapą burnoje, bet neišsaugo sveikų dantų. Jei jūsų pagrindinis tikslas yra sveiki dantys - tereikia juos prižiūrėti SOLO šepetėliu ir SOLOSTIX tarpdančių šepetėliais. Šių tarpdančių šepetėlių pagalba veiksmingai pašalinamos bakterijos. Taip užkertamas kelias 70% visų ėduonies ir 100% parodontozės atvejų. SOLO šepetėlis išvalo lygiuosius dantų paviršius, nepalikdamas valymosi defektų. Dantys geriausiai yra valomi po vieną - o tokia ir yra SOLO dantų priežiūra, padedanti išsaugoti sveikus dantis be neigiamo šalutinio poveikio.

Mes Jums galime padėti - išsamiai papasakosime apie šią programą, parinksime tinkamus šepetėlius, išmokinsime tasyklingai valytis dantis ir kartu džiaugsimės puikiais rezultatais.

SOLO priemonės:

  • SOLO-STIX šepetėliai išvalo tarpdančius ir į vidų įgaubtas dantų sieneles. Bakterijas iš tarpdančių įmanoma pašalinti tik tarpdančių šeptėliais. Jie yra ypatingai efektyvūs, nes neutralizuoja 70% visų ėduonies ir 100% periodontito atvejų.
  • SOLO SWING šepetėlis švelniai išvalo dantų paviršius ir nepalieka valymosi defektų.