Registracija ir informacija: +370 37 730 525

background

Dantų balinimas su Philips ZOOM

2016-06-16 23:14:04

Graži ir sveika šypsena atlieka svarbų vaidmenį kiekvienoje mūsų gyvenimo srityje. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad besišypsant organizmas išskiria endorfinus, kitaip vadinamus “laimės hormonais”, todėl atrodome jaunesni ir patrauklesni. Be to, sumažėja kraujo spaudimas ir stiprėja imunitetas.

Kelias baltesnės šypsenos link yra paprastas, greitas ir saugus! Philips ZOOM profesionali balinimo sistema užtikrina veiksmingą ir saugų balinimo būdą bei ilgalaikius rezultatus net ir su mažesnės koncentracijos balinimo geliu. Naudojant šią sistemą, dantys gali išbalti iki 8 atspalvių.

Profesionalus dantų balinimas – tai viena saugiausių ir efektyviausių estetinės odontologijos procedūrų (American Dental Association, 2010).

 

Philips ZOOM rekomenduoja net 3 būdus kaip galite pasišviesinti dantų spalvą.

 

1. PROFESIONALI DANTŲ BALINIMO PROCEDŪRA KLINIKOJE

Tai populiariausias dantų balinimo būdas. Balinimas trunka nuo 1-2 val priklausomai nuo Jūsų dantų spalvos, konsultacijos laiko, pasiruošimo.

Svarbu žinoti, kad balinant dantis su PHILIPS ZOOM white speed sistema bus naudojamas tik 6 proc. vandenilio peroksidas - tai lygiai tokia pati koncentracija kaip balinant dantis namuose. 

Įprastai klinikose naudojamas 20 proc. - 45 proc. vandenilio peroksidas, kuris įtakoja dantų jautrumą. 

PHILIPS ZOOM balinimo sistema ne tik efektinga, bet saugi ir neskausminga. 

Iš 500 pacientų, kuriems atlikta ZOOM balinimo procedūra, net 96 proc. liko labai patenkinti procedūra ir gautais rezultatais.

 

BALINIMAS DANTŲ KAPOMIS NAMUOSE

Po profesionalios dantų balinimo procedūros klinikoje dantų balinimas gali būti tęsiamas namuose.

Prieš pradedant balinti dantis namuose būtina pasikonsultuoti su Jūsų gydytoju odontologu, įvertini ar dantys ir dantenos sveikos, nėra jokių pažeidimų. Taip pat gydytojas įvertins Jūsų dantų spalvą, parinks peroksido kocentraciją, pagamins Jums individualias kapas, pamokys jas užsidėti ir nusiimti. 

 

Balinimo produktus galima naudoti kaip palaikomąją priemonę po dantų balinimo klinikoje arba norint įgyti akivaizdžiai baltesnę šypseną be profesionalios dantų balinimo procedūros klinikoje. 

 

Tai vieninteliai dantų balinimo namuose produktai, kurių sudėtyje yra amorfinio kalcio fosfato, kalio nitrato ir fluorido. Šios balinimo gelio sudedamosios dalys mažina dantų jautrumą, saugo emalį ir suteikia dantims daugiau blizgesio.

 

2. DANTŲ BALINIMAS KAPOMIS NAKTIES METU

Procesas vyksta palengva, todėl kapa su dantų balinimo geliuturi būti laikoma 4-6 valandas. Gelio sudėtis - 16% karbamido peroksido (atitinka 5,8% vandenilio peroksido). 

Rezultatas pasiekiamas per 10-14 dienų laikotarpį.

 

3. DANTŲ BALINIMAS KAPOMIS DIENOS METU

Dieninis dantų balinimas yra greitesnio poveikio už naktinį dantų balinimą kapomis tinkamas greitesnio rezultato norintiems žmonėm. Kapas su 6 proc. vandenilio peroksidu užsidėti galima 2 kartus per dieną po 30 min. 

Rezultatas pasiekiamas per 7 - 10 dienų laikotarpį.

Privalomos procedūros prieš dantų balinimą ir kontraindikacijos:

  • Prieš dantų balinimo procedūrą būtina odontologo konsultacija ir klinikinis ištyrimas.
  • Pacientui turi būti atlikta profesionali burnos higiena, kurios metu pašalinamos dantų kietosios ir minkštosios apnašos.
  • Dantų restauracijos (užpildai, laminatės, vainikėliai, tiltai ir t.t.) nėra balinamos. Po dantų balinimo procedūros,restauracijos gali būti pakeistos naujomis atsižvelgiant į naują dantų atspalvį.                                                         
  • Negyvybingi dantys, pakeitę spalvą dėl įvykusios traumos ar po endodontinio gydymo, balinami atliekant endodontinį dantų balinimą.
  • Dantų balinimo procedūra nerekomenduojama pacientams, kurių prasta burnos higiena, turintiems kariozinių dantų pažeidimų ar senų, pralaidžių užpildų. Taip pat procedūra nerekomenduojama pacientams, turintiems abrazinių dantų pažeidimų, sergantiems dantenų ligomis ir sunkiomis sisteminėmis ligomis.
  • Dantų balinimo procedūra neatliekama nėščioms, maitinančioms moterims ir pacientams iki 18 m. amžiaus.

 

 

 
 
 
 
 

Susijusios paslaugos