Registracija ir informacija: +370 37 730 525

background

Dantų profilaktikos ateitis - SOLO

2016-05-18 14:21:53

Kokią paslaptį žino Vakarų Europos odontologai, suteikiantys 10 metų garantiją? Ką daryti, kad ir jūsų dantys būtų sveiki 10 metų? Sprendimas - šveicarų ir vokiečių odontologų išvystyta pažangiausia pasaulyje profilaktikos programa SOLO.

Ši priemonė yra itin efetyvi pacientams, kenčiantiems dėl periodonto - jiems per 2 savaites nebelieka 40% problemų, per 4 mėn. - net 95-100%. Mūsų klinikoje kiekvienas pacientas yra apmokomas burnos higienos taisyklių ir supažindinamas su išties paprasta, bet neįtikėtinai efektyvia „SOLO" burnos profilaktikos programa. Taisyklingai išsivalius dantis ir tarpdančius – užkertamas kelias ėduonies vystymuisi, periodonto ligoms ir kitoms burnos ligoms.

Iškyla klausimas - kodėl kasdien valant dantis įprastu dantų šepetėliu ir dantų pasta bei naudojant kitas profilaktikos priemones genda dantys ir atsiranda dantenų uždegimas? Priežastis yra nepašalintos bakterijos, kurios sukelia dantų ėduonį bei parodontozę. 95% visų pavojingų bakterijų kaupiasi tarp dantų, o likusios - giliose krūminių dantų įdubose (vagelėse).

Įprastu dantų šepetėliu šių vietų išvalyti neįmanoma. Jis kartu su dantų pasta suteikia nuostabiai gaivų kvapą burnoje, bet neišsaugo sveikų dantų. Jei jūsų pagrindinis tikslas yra sveiki dantys - tereikia juos prižiūrėti SOLO šepetėliu ir SOLOSTIX tarpdančių šepetėliais. Šių tarpdančių šepetėlių pagalba veiksmingai pašalinamos bakterijos. Taip užkertamas kelias 70% visų ėduonies ir 100% parodontozės atvejų. SOLO šepetėlis išvalo lygiuosius dantų paviršius, nepalikdamas valymosi defektų. Dantys geriausiai yra valomi po vieną - o tokia ir yra SOLO dantų priežiūra, padedanti išsaugoti sveikus dantis be neigiamo šalutinio poveikio.

Ar valote visą batų eilę šepečiu? Ne!
Tuomet kodėl visą dantų eilę valote šepetėliu?

Jūs galite išmokti prižiūrėti dantis:

  • Kad nesusidarytų naujų akmenų,               
  • Kad neatsirastų naujų skylių,
  • Kad daugiau nekraujuotų dantenos,
  • Kad dantenos dantenos nustotų atsitraukinėti,                                               
  • Kad dantys nebebūtų jautrūs karščiui ir šalčiui,                       
  • Kad nereikėtų daugiau prarasti dantų,
  • Kad nereikėtų daugiau nemalonių apsilankymų pas odontologą.

Mes Jums galime padėti - išsamiai papasakosime apie šią programą, parinksime tinkamus šepetėliu, išmokinsime tasyklingai valytis dantis ir kartu džiaugsimės puikiais rezultatais.

SOLO priemonės:          

  • SOLO-STIX šepetėliai išvalo tarpdančius ir į vidų įgaubtas dantų sieneles. Bakterijas iš tarpdančių įmanoma pašalinti tik tarpdančių šeptėliais. Jie yra ypatingai efektyvūs, nes neutralizuoja 70% visų ėduonies ir 100% periodontito atvejų.

 

  • SOLO SWING šepetėlis švelniai išvalo dantų paviršius ir nepalieka valymosi defektų.

 

SOLO PROFILAKTIKA klinikoje
+
SOLO DANTŲ PRIEŽIŪRA namuose
=
SVEIKI DANTYS (visam gyvenimui)

 

Susijusios paslaugos